Stavebniny Ádám

Poradenstvo pri nákupe
Jednou z hlavných priorít Stavebnín Ádam je poradenstvo pri nákupe stavebných materiálov. Zaškolení pracovníci poradia zákazníkom pri výbere z veľmi širokého sortimentu ponúkaných materiálov a výrobkov. Pracovníci predajne sú stále školení, lebo trh so stavebnými materiálmi prináša stále niečo nové. Poradenstvo, zameranie stavby, vypracovanie cenových ponúk sú u nás zadarmo. Zákazníka k ničomu nezaväzujú . Prvoradá je spokojnosť zákazníka a jeho dobrý pocit z našej firmy

Doprava tovaru až na stavbu
Keď zákazník má problém s dopravou tovaru – nakúpený materiál dopravíme nákladným vozidlom priamo na stavbu zákazníka. Aká bude cena za dopravu záleží na individuálnej dohode. Pri väčšom nákupe je možná aj bezplatná doprava. Všetko záleží na konkrétnej situácii.

Stavebné práce – objednávajte priamo v predajni
Stavebník ktorý nakúpi v Stavebninách Ádam už nemusí zháňať firmu, ktorá materiál zabuduje. Stačí ak v predajni požiada o realizáciu stavebných prác. Firmy Adamstav, alebo Gemerstav zrealizujú potrebné stavebné práce k plnej spokojnosti stavebníka za obojstranne výhodnú cenu.

Otváracia doba:

po – pia: 7.00 – 17.00
so: 7.00 – 12.00

979 01 Rimavská Sobota, Šibeničný Vrch č.1,
telefón: 047/58 12 100
mobil: 0902 960 410